Kurumsal
"Profesyoneller İçin Yenilikçi Çözümler" misyonu ile 10 Ekim 2019 yılında kurulmuştur. Makine imalat ve satış konularında yılların vermiş olduğu tecrübe ile kurulan Innomach Makine; ana faaliyet alanını kesim makineleri ve sarf malzemeleri olarak belirlemiştir. Yüksek performanslı Alman üretimi olan EBERLE marka şerit testerelerinin Yetkili Distribütörlüğünü alarak yola başlayan firma yine kendi markası olan INNOCUTTING markalı şerit testerelerle pazardaki her türlü talebe cevap vermektedir. Ayrıca şerit & daire testere makineleri ve sarf malzemeleri konusunda faaliyetlerini devam ettiren firma pazarda eksikliği olduğu düşünülen kaliteli hizmet, testere makineleri servisi ve yedek parça temini konusunda yurtiçi pazara hitap etmektedir. Hızlı ve kaliteli hizmet sayesinde üretim yapan firmaların bu eksiği giderilerek üretimlerine ara verilmeden işlerin devamı sağlanmaktadır.

Makine konusunda öncelikli hedef olarak yurtdışı pazarlarına açılan Innomach, ilk ihracatını kurulduktan kısa bir süre sonra yapmıştır ve ülkemizin ihracat hedeflerine katkı vermek için çalışmalarını bu yönde devam ettirmektedir. Buna bağlı olarak ihracat konusunda elde edilen tecrübenin ülke adına değerlendirilebilmesi için makine imalat sektöründe ihracat hedefleri olan firmalara Dış Ticaret Danışmanlığı da yapılmaktadır. Hem üretim yapan fakat ihracat konusunda desteğe ihtiyacı olan firmalara yardımcı olunmakta hem de ülkemizin dış ticaret açığının kapanmasına destek olunarak ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır. 

Her alanda yenilikçi bakış açısıyla faaliyetlerini sürdürmekte olan Innomach Makine, kısa sürede Türkiye'de ve tüm Dünya'da tanınan bir firma olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Pazardaki eksikliğin ne olduğunu bilen ve bunun nasıl giderileceği konusunda çalışan firma kısa ve uzun vadeli stratejik planlarını yapmış bulunmaktadır.  


INNOMACH MAKİNE Hakkımızda Kurumsal Biz Kimiz ?